מעגלי Silverstone מוגבלים בוחרים בהסמכת Cardcard

Silverstone Circuits Ltd בחרה ב- Team Card, פיתרון הסמכה מוביל בשוק, עבור מקום מירוץ המנוע הנודע.

הבחירה בהסמכת Card Card תבצע אופטימיזציה של מתקנים בכל תהליך ההסמכה ג’רזי גלאזגו ריינג’רס לכל האירועים בסילברסטון, כולל הפורמולה 1® Pirelli Grand Prix המסורתית כמו גם המפלצת האנרגיה הבריטית Grand Prix Motogp.

מנכ”ל צוות Card, מלקולם פדן, העיר:

אנו שמחים להרחיב את הקשר שלנו עם מעגלי סילברסטון מוגבלים כמו גם נרגשים כי הם הכירו את היתרונות הרבים של פיתרון ההסמכה העשיר שלנו.

הצוות שלנו מסתכל קדימה מאוד לתמוך בדרישות ההסמכה בלקוח חיוני במיוחד עבור Cardcard, כמו גם אנו מסתכלים קדימה להיות שותף לחברה לאירועים הידועים שהתקיימו בסילברסטון.

מפותח כמו גם מפותח במיוחד לספורט כמו גם לשווקי פנאי, משמשת הסמכת צוות Card Card על ידי מספר חברות ספורט עם שבב כחול ברחבי בריטניה, כמו גם הצעות ללא מאמץ עם הקשיים הניתנים למארגנים כמו גם למנהלי אירועים גדולים כמו גם גם טורנירים.

הסמכת צוות Card היא שירות עשיר בהתאמה אישית לחלוטין המשתמשת בביצועי השיטה הטובים ביותר מחוץ לקופסה יחד עם היכולת לשפר בגמישות את בקשות ההסמכה. השירות מציע חשיפה מוחלטת עבור כל המבקרים שאינם כרטיסים למיקום או באירוע שלך, ובמקביל לאפשר לך להגדיר גישה פרטית לרווח פרטי לזכויות עבור כל חבר כוח אדם פרטי, נציג מדיה, קבלן וכו ‘.

תמונה, באדיבות: כרטיס צוות

חברת מיקום הספורט מארגנת ומספקת את ALSD International, האירוע המוביל של EMEA למגזר Seat & Hospitality Premium, תוך התמקדות במיטוב הכנסות עם בניינים חדשים, שיפוצים והרחבות שירות, מטעם איגוד מנהלי הסוויטות המתקדמות. לחץ על הבאנר כדי לגלות יותר …

האירוע של 2022 יתפקד ועידה ברמה גבוהה, תערוכה המציגה מוצרים ושירותים מובילים ג’רזי פומאס בתעשייה, אירועי רשת וכן טיול מאחורי הקלעים של מקום האחיזה שלנו, אצטדיון טוטנהאם הוטספור, בחסות לוי בריטניה + אירלנד.

#AlsDinternation
#ALSD – מוביל את ענף מושבי הפרימיום במשך 30 ג’רזי ולנסיה השנים האחרונות
#SportSvenueBusiness – הפלטפורמה המובילה לחדשות בתעשייה, צפיות ופיתוחים

שתף את המאמר הזה

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.