שירות סטרימינג של LiveBarn מאבטח השקעות כספי

LiveBarn, שירות סטרימינג מבוסס מנויים לחובבים כמו גם לספורט נוער, חשף השקעה חדשה של Susquehanna Growth Equity, LLC, חברת שוויון צמיחה המתמקדת באינטרנט, תוכנה, כמו גם חברות שירותי מידע, כדי לתמוך בצמיחה העתידית של החברה.

Livebarn מבוסס מונטריאול מספק שידור מקוון כמו גם לפי דרישה של אירועי חובבים כמו גם אירועי ספורט נוער. עם החדשנות המוגנת בפטנט כמו גם במערכת המצלמות, העסק דיווח על צמיחה של 40 אחוז ג’רזי פלמנגו משנה לשנה, כמו גם על שידורים של יותר מ -1,000 מקומות ספורט ברחבי ארצות הברית כמו גם על קנדה. המערכת של החברה יכולה להקליט אירועים בהוקי רינקס, ספורט קורט מקורה (כדורעף וכדורסל), מקומות דשא (כדורגל, לקרוס, כדורגל), ג’רזי נבחרת נבחרת קוריאה בכדורגל מגרשי בייסבול/סופטבול, כמו גם התעמלות כמו גם מקומות אקוטיקה. נכון להיום, Livebarn הזרם יותר מ- 50 מיליון שעות חובבים כמו גם אירועי ספורט לנוער.

“אנו נרגשים להפליא לשתף פעולה עם צוות ה- SGE כבעל ברית אסטרטגי כמו גם מוניטרי”, הצהיר פארל מילר, יוצר לייבברן כמו גם מנכ”ל. “שותפות זו תתמוך בהשקעות ברחבי העסק כאשר אנו מרחיבים את כיסוי ג’רזי הופנהיים המיקום שלנו, הטכנולוגיה, כמו גם צוות מנהיגות, כך שנוכל להמשיך את מטרתנו לספק לאתלטים, משפחות, מאמנים כמו גם לאוהדים בזמן אמת לקבל גישה למשחקים שהם לדאוג ל.”

“מהיום הראשון, צוות ה- SGE קשור לחזון שלנו לספורט נוער”, הצהיר ריי ז’ירוקס, סמנכ”לית לייבברן כמו גם שחקן NHL לשעבר. “התשוקה שלהם, ההבנה והניסיון שלהם גרמו לה להסיר לנו, ש- SGE הוא בן הזוג המושלם. אנו מסתכלים קדימה לעבוד יחד עם כל צוות ה- SGE כשאנחנו מניעים את הצמיחה העתידית של Livebarn כמו גם את ההצלחה. ”

כחלק מהעסקה, חברי צוות SGE סקוט פלדמן, ג’ף שטיינברג, אנשה רגונאתן ודניס קים יצטרפו לדירקטוריון של לייבברן במנהל או לתפקידי הצופה.

“הצילום הענק, הצילון הפנטסטי, הקשר המיוחד שמתפתח בקרב חברי הצוות – אלה זיכרונות שנמשכים חיים שלמים, כמו גם LiveBarn Assist “הצהיר פלדמן, מנכ”ל ב- SGE. “אנו נרגשים להפליא לסייע לפתח את עסק הזרמת הווידיאו הפנטסטי הבא – כזה שמספק חומר ייחודי ישירות למעריצים שהכי דואגים לו.”

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק
הדפס
לינקדאין
Reddit
אימייל

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.