שמור על מוזיקת ​​אירוע כיף ורענן

שמור על מוזיקת ​​אירוע כיף וטרי

מאת פול פייווי

מוזיקה בספורטינג אירועים אינה נושא חדש כאן, עם זאת יש לי כמה המלצות חדשות להציע שאני מקווה שתזכור כשאתה מתכנן ג’רזי לידס יונייטד את האירוע הבא ג’רזי פלמנגו שלך. נסה לעמוד ברצון לנגן את המוזיקה המועדפת עליך משנות ה -60, שנות ה -70 או ‘שנות ה -80. אמנם זה עשוי להיות נוסטלגי כמו גם כיף עבורך, אבל מוזיקה מעשרות שנים בדרך כלל אינה להיט עם ספורטאים כמו גם צופים. למעשה, המוזיקה הזו עשויה להיות ג’רזי ראסינג קלוב הסיבה לכך שצפית בירידה בספורטאים צעירים יותר. ייתכן שהספורט שלך לא גוסס, כמו שחשדת; זה יכול להיות פשוט האירוע שלך שמת בגלל בחירה רעה של מוזיקת ​​רקע.

הלכתי לטריאתלון בחודש שעבר ששיחק מוסיקה משנות ה -70 כמו גם ‘שנות ה -80, שלא היו כל כך עניים אם זה היה טריאתלון למבוגרים. אבל, זה היה טריאתלון של ילדים! חמור מכך, סגנון המוזיקה – שנועד לסיים את הספורטאים כמו גם להרגש את הקהל – טעה לחלוטין. הטריאתלון הספציפי הזה של הילדים שיחק במנגינות הרכות והנוחות של ג’ימי באפט. אני לא מאמין למילים כמו, “יש לי את הגורים שלי. אני הנחה שמעולם לא צוין על ידי Shine Rock כמו גם לגליל “, הם מה שהילדים נכנסים בימינו.

אל תבינו אותי לא נכון; אני אוהב את ג’ימי באפט. עם זאת, הפרות המקוריות טעה באירוע זה, משתי סיבות. ראשית, הוא לא בהכרח עדכני. הקשבתי למזנון כשהייתי בתיכון. שנית, הוא לא מובן כי הוא מנגן מוזיקה שגורמת לאנשים להתקדם. המוזיקה שלו מצוינת לבלות עם חברים טובים בליל קיץ חם, אולם לא כל כך מצוינת לפסיכולוגי ספורטאים לעשות כמיטב יכולתם.

למרבה המזל, התרחשתי הכרוז של הטריאתלון של הילדים הזה, כמו גם ערבבתי את התקליטור שלי בגלל זה. קפצתי בתקליטור שלי, הכנסתי את הכרך כמו גם נהניתי מהצעירים מתעוררים לחיים. כן, קצת סולג’ה קיד היה בדיוק מה שהילדים האלה היו צריכים להכניס קצת פפ בצעד שלהם כמו גם להביא קצת אנרגיה לאירוע.

Soulja Boy, או ראפ אחר כמו גם היפ הופ, אולי לא המוזיקה האידיאלית לאירוע שלך. אתה לא צריך לנקות אמן או סגנון מוסיקה ספציפי. זה פשוט צריך להיות מהנה, ממריץ כמו גם קליט כדי להבטיח שכולם רוצים לשיר יחד. למוזיקה קאנטרית יש בדרך כלל מילים מהנות כמו גם מנגינות קליטות, אז למה לא לזרוק כמה מנגינות כפריות באירוע הבא שלך? סלע מסורתי משנות ה -70 כמו גם משנות ה -80 מוכר מספיק בכדי שתוכל לערבב את זה גם כן. הטיפ שלי הוא שרישום המחזה שלך מסתובב 40 המובילים, הראפ, הקאנטרי, הרוק המסורתי כמו גם רוק אצטדיון (“אנחנו ננדנד אותך” של המלכה) כדי לשמור על ספורטאים כמו גם צופים באקסטזה כמו גם מאורסים.

ובכל זאת, ניסיון להבין איזה צעיר מוזיקה היום ירצו לשמוע באירוע ספורט עשוי להיות מסובך. כפי שהכומר שלי הזכיר לקהילה שלנו שמורכבת בעיקר מסטודנטים במכללות, “חלק מכם לא יתפסו מתים ומאזינים לרדיו. אם זה מגיע לרדיו, אז הוא צריך להיות פופולרי באותה מידה, כמו גם מסחרי; האמן הוא מכר. ” אז בעוד שאתה יכול להקשיב לתחנה ההיפית והגניבה ביותר בעיר, זה לא בהכרח מצביע על “אותם צעירים משוגעים כיום” מאזינים לזה.

אם אינך מכיר את המוזיקה של היום כמו גם להיטים בהווה, הכניסו מישהו צעיר יותר בתשלום המוזיקה או דנו איתם במוזיקה מראש. אני מוריד מנגינות לאירועים שלי ב- iTunes. לא משנה מה המוזיקה שתבחרו, הקפידו להאזין למנגינות עם כולן כדי לוודא שהם ידידותיים למשפחה. שירותי הורדת מוסיקה עשויים להקצות מנגינות ספציפיות כ”נקיות “, אולם זהו מונח סובייקטיבי. הדבר האחרון שאתה דורש באירוע הספורט לילדים הוא לנגן מוזיקה שההורים יגלו פוגע.

יתכן וזה לא יחיל אם אתה מקיים טורניר גולף – באופן מוחלט, יש מערכת דמוגרפיה שונה כמו גם מדיניות של כללים בין גולף כמו גם לומר, רולר דרבי. עם זאת, יש לך הרבה יותר סביר שתמשוך ספורטאים צעירים יותר אם לא סתיו לעיוות הזמן המוזיקלי.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.