חברת טקסס להחזיר את ספורטאי ורמונט

מעל 1500 צרכני ורמונט עשויים לקבל הרבה יותר מ- 160,000 $ מ- Active Network, LLC, חברה מבוססת טקסס המציעה פלטפורמה מקוונת ליחידים להירשם למירוצים ופעילויות פנאי אחרות. ההחזרים נובעים מהשיטה המתעתעת של Active להחתים את הצרכנים לתוכנית החברות ההנחה שלה – ActiveAdvantage – במהלך ההרשמה המקוונת למירוצים.

ורמונטרס שנרשמו למירוצים חויבו בדרך כלל בין 59 ל -65 דולר לשנה עבור ActivEadvantage. Active גבה את כרטיסי דוחות האשראי בהם השתמשו הצרכנים כאשר הם נרשמו למירוץ או אירוע. פחות מעשרה אחוזים מהצרכנים הללו השתמשו אי פעם ב”היתרונות “של ActivEadVantage.

צרכנים שחויבו בגין ActiveAdvantage אמרו לרשויות המדינה כי ההאשמות היו: “הפתעה מוחלטת;” “לא הצטרפתי ביודעין;” “ונאלצתי להירשם כששילמתי עבור המירוץ”, לדברי היועץ המשפטי לממשלה ורמונט ביל סורל. סורל ציין כי “עסקים אינם רשאים לרשום באופן מטעה צרכנים לתוכניות עם חיובים חוזרים ונשנים כאשר ג’רזי נבחרת צרפת בכדורגל נאסף מידע על כרטיסי דוח האשראי שלהם לרכישה אחרת.” הוא גם המליץ על הצרכנים “לקרוא בזהירות את התנאים של כל מה ג’רזי מנצ’סטר סיטי שהם רוכשים באופן מקוון ולנתח בעמידה דוחות כרטיסי דוח אשראי בגין חיובים בלתי צפויים.”

על פי תנאי ההסדר, פעילים צוואה: (1) להציע החזר מלא של כל הסכומים ששילמו כל ורמונטר שחויב בגין ActivEadvantage; (2) לשלם 25,000 $ למדינה; ו- (3) קדימה, הבחינו בבירור בהרשמות לתוכניות חברות בהנחה מהרישום לאירועים או לרכישת מוצרים ושירותים אחרים. כל הצרכנים הזכאים להחזר כספי יקבלו דוא”ל מ- Active לפני סוף השנה. כדי לקבל החזר כספי, על הצרכנים להגיב לדוא”ל זה עם שמם וכתובתם (שם ג’רזי נבחרת אקוודור בכדורגל ניתן לשלוח צ’ק).

צרכנים שיש להם שאלות צריכים ליצור קשר עם תוכנית התמיכה לצרכן בטלפון 1-800-649-2424 או 802-656-3183.

Leave a Reply

Your email address will not be published.