7 סיבות לחגוג בסתיו ובחורף הקרוב

ככל שהסתיו הופך לחורף, הנה כמה סיבות לחגוג עכשיו וכמה דברים שצריך לצפות בהם.

האלופות הלאומיות מגיעות לקראפטברי

בחורף הזה, לרמונטרס תהיה הזדמנות להכות את הקו עם כמה ג’רזי ויסל קובה מהגולשים המובילים במדינה במדינה כאשר מרכז החוץ של Crafttsbury מארח את אליפות ארצית סקי קרוס קאנטרי בינואר. זו הפעם הראשונה מאז 2012 שהאזרחים הגיעו לוורמונט. אזרחי השנה שעברה היו באנקורג ‘, אלסקה.

באירוע, החל מה -3 בינואר עד 8, 2019, האירוע כולל התחלה המונית פתוחה ביום ראשון, 6 בינואר, עם מירוץ 30K לגברים ומירוץ 20K לנשים. שני המירוצים יהיו לולאות, מה שהופך לצפייה רבה. שני האירועים פתוחים לכל מי שרוצה להירשם.

ביום שישי, 4 בינואר, אולימפיאנים וחברי הצוות הנורדי האמריקני כמו אידה סרגנט מברטון (שגדל אימונים בקרבטברי), יתמרצו בסדרת הספרינט הקלאסית. “כל אחד יכול להיכנס למשפט הזמן [לספרינטים]”, אומר מנהל המירוץ הנורדי של קרפטסברי, Ollie Burruss.

“30 המובילים בשדות הגברים והנשים יעפילו לחום פתוח להתמודד על כמה סבבים של מירוץ ראש בראש לאליפות הלאומית. ההתפשטות מהמקום הראשון עד ה -30 הוא הבדל של כ -15 שניות, כך שזה יהיה אחר הצהריים עמוס בפעולה, “אמר בורוס.

גולשים יתמודדו על נקודות SuperTour, התורמות לדירוג שלהם ויכולתם להעפיל למקום בקבוצת ארה”ב באליפות העולם בספלד, אוסטריה.

האירוע השנה יכלול גם מירוצי סקי Sit for-Athletes וישמש כאירוע במוקדמות לפראלימפיקה. ספורטאים יירוצו בפורמט ספרינט מפושט. “אם יש לך ידע ברמת הבסיס על סקי קרוס קאנטרי וראה מישהו מירוץ על סקי ישיבה, אתה פשוט מפוצץ בגלל כמה אתה צריך להיות חזק כדי להתמודד ועל ידי כמה הם קשוחים,” אמר בורוס.

אירועים אחרים כוללים התחלה אינדיבידואלית קלאסית של 10/15K, ספרינט קלאסי, התחלה המונית בסגנון חופשי וספרינט בסגנון חופשי. – אבגאל ג’יילס

החזרת דרבי סטו?
בשלוש השנים האחרונות בוטל אחד המירוצים האיקוניים ביותר בוורמונט בגלל מזג האוויר. השנה, דרבי סטו, שצייר באופן היסטורי עד 900 מרוצים במחלקות קלאסיות, חופשיות ועכשיו אפילו לאופניים שמנים, מועבר ל -13 בינואר, עם התאריך המסורתי של 24 בפברואר כתאריך “הגשם”. “אנחנו חוצים את אצבעותינו”, אומר ברוק מיטשל ממועדון הסקי של הר מנספילד.

דרבי סטו בדרך כלל לוקח גולשים מראש דרך ההר מנספילד אגרה בסטו, מעל 20 ק”מ ויותר מגובה של 2,700 רגל נופל לעיירה סטו, בשילוב של מסלולי סקי אלפיני ונורדי. בין 1945 ל -2016 המירוץ בוטל רק פעמיים; פעם בגלל חוסר שלג ופעם אחת במהלך החום של מלחמת העולם השנייה.

ואז הגיע 2016, אחת משנות השלג הגרועות ביותר ברשומה. בשנה שלאחר מכן, סריקות רוחות וגשם עזבו את המסלול עם משטח כמו ריצה מטילה. בשנת 2018 היעדר שלג גם הפך את המסלול לא בטוח.

“השנה, עם התאריך החדש והתאריך המסורתי כגיבוי אנו מקווים שנוכל לגרום לזה לקרות”, אומר מיטשל. כדי לקבל עדכונים, בקרו ב- MMSC-MWA.org. – ליסה לין

מרתונר טירון עושה ניסויים אולימפיים
עבור מרבית הרצים, העפילה לניסויים האולימפיים היא חלום לטווח הארוך. עבור מיגן בוצ’ר בת ה -28, זה קרה במרתון השני שלה.

ב- 21 באוקטובר, תושב סנט ג’ונסברי העפיל למשפטי צוות המרתון האולימפי של 2020 לאחר שקבע שיא קורס נשים במרתון השנתי ה -30 של Baystate בלואל, מסה.

מייגן בוצ’ר מסנט ג’ונסברי זכה במרתון השני שלה אי פעם. צילום באדיבות מרתון Baystate.
בוצ’ר ניהל את הקורס ב -2: 42: 23.7, ניפץ את שיא הקורס הקודם של 2:45:36. כדי להרוויח מקום במשחקים האולימפיים, היא נאלצה לסיים עם זמן של 2:45:00 ומטה. בוצ’ר ניצחה את שעת המרתון האחרת שלה רק (מרתון העיר ניו יורק 2017) ברבע שעה.

בוצ’ר, שגדל במנצ’סטר, נ. בשנה הראשונה שלה באוניברסיטת ניו המפשייר היא הרוויחה מקום בקבוצה החוצה-קאנטרי כמצלחה והתמודדה באירועי מרחוק בינוני ובמגרד.

היא התעניינה בניהול מרתונים לאחר שפציעה בריצה גרמה לה להעביר את המיקוד שלה לטריאתלון. “זה באמת פתח אותי לשגרה של אימונים לשעתיים, שלוש שעות ביום. אבל אז הבנתי שמה שבאמת אכפת לי במירוצים האלה זה הרגל המריצה, “אמר בוצ’ר באוקטובר.

המטרה הראשונית שלה הייתה להריץ ג’רזי נבחרת דנמרק בכדורגל מרתון תת ג’רזי הופנהיים 2:50:00. “ואז שאלתי את המאמן שלי, סם דייוויס, אם אני צריך פשוט ללכת על זה. בהתחלה הוא חשש, אבל אז ניהלנו שיחה והוא אמר שעלי, “אמר בוצ’ר. דייוויס, מאמן ידוע מברלינגטון, עזר לה לפתח תוכנית לקצב את עצמה כזו שעל ידי חצי הדרך של המרתון היא תהיה בקצב כדי להעפיל למשחקים האולימפיים. “לאnullnull

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.