איך לרדת כמו ג’ים פוריק

ג’ים פוריק: עושה היסטוריה בסיור PGA

ג’ים פוריק עשה היסטוריה בשבוע שעבר באליפות המטיילים על ידי ירי 58 ביום ראשון, שהיה הסיבוב הנמוך ביותר אי פעם בסיבוב ה- PGA. פוריק ירה 75, 68, 74, כמו גם 58.

פוריק נאבק לבצע את הקיצוץ ביומיים הראשונים, אולם הדליק את תוכנית PAR 70 ביום ראשון.

הוא ציין שאתה אף פעם לא רחוק מלהשחק טוב לא משנה כמה בדיוק מרגיש הנדנדה שלך.

“זה סוג של מצביע, לא משנה כמה אתה מרגיש עני עם הנדנדה שלך, אתה אף פעם לא כל כך רחוק, או לא משנה כמה אתה מרגיש גדול אתה סביר שלא רחוק כל כך משחק לא טוב,” הצהיר פוריק.

“יצאתי אתמול [יום שבת] כמו גם לא היה לי פיקוד על כדור הגולף, כמו גם הסתובבתי כמו גם שיחקתי היום סבב גולף מושלם היום.”

ההליכה היא תמיד קושי עבור גולף אפילו בסיבוב ה- PGA. כשאתה “זורק אי-היטר”, זה הופך להיות קשה יותר כמו גם יותר לא להאמין בזה ככל שהמשחק נמשך …

לרוב הגולפאים שאני עובד איתם יש אזור נוחות (טווח ניקוד) הם מרגישים בנוח איתם. זה מונע מהם תקועים לשבור מחסומי ניקוד. כשהם יורדים, קשה לא לפגוע בהפסקות כמו גם להגן על התוצאה.

במצב אבטחה, יש לך קרב נפשי עם עצמך על ניסיון לעשות הרבה יותר ציפורים, כמו גם לנסות לא לטעות – מה שמעורר אותך לשחק בהיסוס.

מתי התחיל פורייק להאמין בירי 58 ומטה?

“הקרב הנפשי באמת התחיל אחרי 12. עכשיו יש לי את זה 11 מתחת. יש לי את זה בשנות ה -50, כמו גם סוג הגבול של השמיים, “הצהיר פוריק. “כל כך מאבק באמת מנסה להישאר מחוץ לדרך, להישאר אגרסיבי, לא להיות שמרני, לא-כמו גם לא באמת מבחינה אסטרטגית, עם זאת פשוט בנסיבות ההוא לבצע נדנדה קונבנציונאלית במיוחד.”

הקושי הוא להמשיך לשחק אגרסיבי כשאתה נמוך. המוח מבקש להיכנס למועדון מהיר כמו גם לפרסם ציון כמו גם לכן אתה משחק הרבה יותר קונבנציונאלי כמו גם מנסה לא להכין בוגי, מה שמוביל לבוגיס.

החיוני הוא לשחק חכם, עם זאת להמשיך ולהתנדנד אגרסיבי. גולפאים אחרים אמרו לי את אותו הדבר בדיוק … אתה לא רוצה להסתיים בכל סיכה, אולם עדיין מבצעים נדנדה ייעודית, לא מהוססת.

“אני רוצה לנסוע בדרך ג’רזי קורינתיאנס חכמה או לנסות ג’רזי מונטריי – לא תמיד לנסות להכות את זה עד כה. יש סיכות בהן אתה הולך לשחק בגובה 15 מטר שנותר או הטוב ביותר של הסיכה, עם זאת אתה צריך לעשות נדנדה אגרסיבית כדי להגיע לשם, כמו גם הצלחתי לעשות זאת במשך רבים מהיום. ”

סודות נפשיים לרדת:

1. תוכנית א ‘היא לא לאובססיביות לגבי הציון שלך, כמו גם בדיוק כמה טוב אתה משחק בסיבוב. ברגע שאתה מאמין שאתה קלע טוב, אתה יכול לטלטל את עצמך מחוץ לאזור כמו גם להגן על הציון שלך.

2. תוכנית B היא להמשיך לשחק אגרסיבי. בחר יעדים חכמים, עם זאת, התמקדו ביעד, ולא בבעיה.

3. קושי בעצמך לעלות על חזקה, כמו שיש שלוש אפשרויות ציפורי הרבה יותר בארבע החורים האחרונים. האמינו לאפשרות ציפורי במקום לנסות למנוע בוגיות.

לחשוף כמה מטכניקות המשחק הנפשיות שלי לגולף כאן!

למד טכניקות מוכחות לביצוע בביטחון!

האם אתה חווה מביטחון עדין לאחר פגיעות שהוחמצו, משחק עם ציפיות קפדניות או גבוהות המערערות את הביטחון או את חוסר היכולת לשחק בחופשיות כמו גם לא מתרוצצות בקורס?

אם אתה חווה מחוסר מיקוד, ביטחון נמוך או אתגרי משחק נפשי אחר בקורס, אתה לא יכול להגיע לפוטנציאל הגולף האמיתי שלך …

גולף מצליח גילו בדיוק כיצד לבצע בביטחון עליון בתחרות, ולכן הקמנו את חוברת העבודה הנפשית של הגולף כמו גם את תוכנית התקליטורים כדי לסייע לכם לעשות זאת!

תוכנית הקצה הנפשי של הגולף כוללת את 8 האימונים הנפשיים המובילים שאני מסיים עם המתאמנים האישיים שלי כדי לסייע להם להגדיל את המשחק הנפשי שלהם כמו גם ג’רזי פומאס לשפר את העקביות בקורס.

תוכנית ה- Mental Edge של הגולף כוללת 8 תקליטורים מגבירי ביטחון, הקלטות שמע MP3 וכן חוברת עבודה של 8 מפגשים של גולף.

הקצה הנפשי של הגולף: תוכנית של 8 שבועות לביטחון עליון

מה אומרים חניכים?
“הצד הנפשי הוא כל מה שבגולף – היכולת לראות את הזריקה או הקו שלך, כמו גם לסמוך על זה שאתה יכול לפגוע בזריקה או במכה הזו. ד”ר כהן סייע לי לסמוך על המשחק שלי כמו גם לשים שבץ מוחי. ”
~ פרנק ליקליטר, סיור PGA, זוכה נייקי טיול

“רמת הביטחון שלי מעולם לא הייתה גבוהה יותר! אני לא יכול לומר לך בדיוק כמה ברור שהצלחתי להאמין בכל ארבעת סבבי בית הספר לסיור. תוכנית המשחק הקלה שסיפקת לי באמת מיקדה אותי. רמת הביטחון שלי מעולם לא הייתה גבוהה יותר במהלך טורניר. לא משנה כמה לחץ היה בדיוק, הצלחתי לנהל את המחשבות שלי כמו גם להוציא להורג. תגיד לך תודה ד”ר כהן! ”
~ פטרישיה בקסטר-ג’ונסון, סיור LPGA

למדו אסטרטגיות ביטחון גולף חזקות!

האם אתה עושה כל טייnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.