8 שיעורים מהשנה הזו לקחת לשנת 2021

אנו קרובים לשנה חדשה. 2020 היו קשוחים אמיתיים, אולם גם לימדו אותנו מיומנויות רבות כמו גם אסטרטגיות, כמו גם סיפקו לנו הערכה חדשה לדברים הקטנים יותר.

כשאנחנו מסתכלים אחורה על 365 הימים האחרונים, ממש כאן הם 8 השיעורים המובילים שאנו לוקחים איתנו לשנה החדשה …

סדנת מתאמן של הלך הרוח

1. שינוי יכול להיות מפחיד – עם זאת זה לא דורש להיות

למצוא את עצמך בנסיבות חדשות, נהדר או רע, יכול להיות מכריע. אי הוודאות בהתמודדות עם משהו ללא ניסיון קודם היא מקור מתח עיקרי.

עם זאת, דילמה יכולה להיות סיכוי – כל עוד אתה מקים “הלך רוח לאתגר” ולא “הלך הרוח האיום”. כשאתה מטפל במצב מלחיץ, האם אתה רואה בזה:

דילמה שאין לך את היכולת כמו גם משאבים להתגבר עליה, שעוצרת אותך במסלול שלך? יש לך “הלך רוח ג’רזי סאנפרס הירושימה איום”.

סיכוי להתפתח בכישוריך, להשתמש במשאבים העומדים לרשותך? יש לך “הלך רוח אתגר”.

זה ג’רזי בולוניה 1909 קל יותר לציון מאשר לעשות, אולם אסטרטגיות מסוימות יכולות לסייע לך בסופו של דבר להיות הרבה יותר טוב בהתאמה לשינוי. אלה כוללים ביטול אי וודאות ככל שתוכל, לשים דברים בפרספקטיבה, שימוש במטרה ארוכת טווח כמו מוטיבציה … כמו גם רבים אחרים. אם אתה רוצה לבדוק יותר, בדוק את 8 השיטות שלנו כדי להתמודד עם הבלוג של שינוי.

2. תמיד יש משהו שאתה יכול לעשות

זה קשור ליותר מסתם הלך הרוח, כמו גם מה שאתה עושה חשוב. העבודה שנעשתה על ידי מחנכים ברחבי העולם השנה היא דוגמא מעוררת השראה. עם די בצלחתם, הם עדיין גילו שיטות לתמיכה בסטודנטים.

מעבר ללמידה, לתמיכה במדריכים יש השפעה ניכרת על רווחתם של התלמידים, ניהול רגשות לא טובים כמו גם על חוסן. באשר להורים, יש להם יותר כלים לסייע לילדם בדילמה זו ממה שהם יודעים. הנעת הרגלי שינה נהדרים, אמפתיה של מנטור או מתן כלים נגד מידע שגוי הם חשובים.

כמובן שהדילמה COVID-19 השפיעה לרעה על למידת המתאמנים, כפי שדווח על ידי אוסטד בנובמבר. עם זאת זו לא סיבה אבודה – בדק יותר ב -7 האסטרטגיות שלנו לסייע למתאמנים להדביק את הבלוג.

3. גילוי לעולם לא מפסיק

עם מוסדות סגורים באופן מוחלט או חלקית, שעות מפוארות, כיתות שלמות נאלצות לבטל את עצמן … חינוך נאלץ לקחת צורות רבות כמו גם מתפתח השנה.

התלמידים גרמו לזה לעבוד על ידי הקמת הרגלים יעילים ללימוד ביתי וכן התאמת סביבת העבודה שלהם למטרה חדשה. מדריכים כמו גם הורים תמכו בשינויים אלה תוך איזון בין חיים מקצועיים, הורים כמו גם אישיים.

למרבה המזל, גילוי משאבים להוראה כמו גם לגלות באינטרנט קל מתמיד. כלים, פלטפורמות כמו גם משאבים הם בשפע. בדוק את הפנימי שלנו באקדמיה לאינטרנט.

4. אתה הרבה יותר עמיד ממה שאתה חושב …

כולנו הבנו השנה שאנחנו יכולים להגיע עם יותר ממה שחשבנו. אנו מסבירים בדרך כלל כי העמידות שונה מרעיונות אחרים כמו הלך רוח או צדדיות מכיוון שהיא מתרחשת בעסקה בנסיבות בלתי צפויות או קשות.

כדי לפתח את כישורי העמידות שלך בשנה החדשה, נסה כמה מהאסטרטגיות הללו:

צפה בהחלטות שלך כאפשרויות פעילות ג’רזי א.ז. אלקמאר – לא קרבנות

תאמין בעצמך יותר

צפה במתח כמו גם כישלונות כסיכויים לדחוף את עצמך

5. … כל עוד אתה דואג לעצמך

אתה מבין מה הם מציינים במהלך הסקירה האבטחה במטוסים: “אבטח קודם את המסכה שלך לפני שתעזור לאחרים”. ההשפעה של אירועי השנה תורגש במשך זמן רב, כך שאתה דרישה לטפל בעצמך אם אתה רוצה להיות מסוגל להופיע גם לאנשים אחרים.

החורף יכול לפגוע ברווחתך הנפשית במיטב הזמנים, קל וחומר השנה. אנו מציעים לשמור על מבנה לימיכם, להישאר בקשר עם אחרים, לקבל אוויר צח כמו גם אור שמש במידת האפשר, כמו גם לטפל בגופכם עם פעילות גופנית כמו גם אוכל בריא. עם זאת, העצה הטובה ביותר שלנו היא לגלות להעריך את הדברים של הקטע כמו גם לקחת את זה קצת בכל פעם.

6. אתה לא לבד

אחד משיאי השנה שלנו היה מופע התמיכה כמו גם הסולידריות שראינו בקהילת החינוך. בזמנים של דילמה כמו גם עומסי עבודה מוגברים, חיוני לחפש או לבקש סיוע בעת הדרישה. רבים מונעים זאת מחשש להיראות חלש. מחקר מחקרי באמת מראה שאחרים רואים בבקשת סיוע אינדיקציה לאומץ, בין יתרונות רבים אחרים.

עולם החינוך מלא באנשים מונעים, נלהבים כמו גם נדיבים. הקיפו את עצמכם באנשים גדולים, השתמשו במשאבים כמו גם בתמיכה שהם מספקים, הרימו אותם – זה ייראה פתאום הרבה יותר קל.

7. להיות אופטימי וגם ריאליסטי

כולנו יכולים לגלות מסיפור האדמירל ג’אםnull

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.