קתי קרטר להוביל את המאמץ המסחרי LA 2028

LA 2028 ונכסים אולימפיים ופרלימפיים בארה”ב שכרו את מנהלת MLS לשעבר קתי קרטר כדי להוביל את המיזם המשותף המסחרי בין LA 2028 לוועדה האולימפית בארה”ב. בתפקידה כמנכ”לית Venture ומנהל ההכנסות הראשי של LA 2028, קרטר תניע את המאמצים להשיג הכנסות של יותר מחמישה מיליארד דולר כולל חסות מקומית, מוצר צריכה, אירוח ומכירת כרטיסים.

קרטר יפקח על צוות אנשים ברחבי לוס אנג’לס, ניו יורק וקולורדו ספרינגס. יו”ר LA 2028, קייסי, קייסי ווסרמן, אמר כי “עומק הניסיון של קתי בהנעת אסטרטגיות שיווק והשקעה מוצלחות בארגוני ספורט גדולים ישמש את LA28 היטב כאשר אנו פועלים לבניית קהילת מעריצים מעורבת ולתמוך בחלומות ספורטאים. “היא מנהיגה יוצאת דופן ולא יכולתי להיות גאה יותר לקבל אותה לצוות.”

קרטר שימשה בעבר כנשיאת Soccer United Marketing, שם הייתה אחראית לניהול והגדלת הפעילות העסקית של חברת הבת המסחרית של מייג’ור ליגה. “אין עוד כמו האנרגיה וההתרגשות של המשחקים האולימפיים והפראלימפיים,” אמר קרטר. “LA 2028 ג’רזי יובנטוס תקבע סטנדרט חדש ליצירתיות, הכללה ואופטימיות בספורט, ותועיל לתנועה לדורות הבאים. אני ג’רזי פלומיננסה מתכבד להצטרף לקבוצה ויש לי הזדמנות לעזור לשותפים להתחבר לאוהדים וספורטאים ג’רזי מנצ’סטר יונייטד ברחבי העולם. ”

קרטר התמודד לאחרונה עם נשיא הכדורגל האמריקני, וסיים במקום השני בשלושה סבבי הצבעה לקרלוס קורדיירו בשדה פתוח לרווחה כדי להחליף את סוניל גולאטי.

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק
הדפס
לינקדאין
Reddit
אימייל

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.