דג’וקוביץ ‘מתגבר על הקרב הנפשי לזכייה

להתגבר על אתגרי המשחק הנפשי

סימן ההיכר של ספורטאי אליפות הוא יכולתם להכיר במחסומים הנפשיים המגבילים את ביצועיהם. שלוש שנים לאחר שזכה בתואר הראשון שלו בגראנד סלאם באוסטרליה הפתוחה בשנת 2008, הניף את נובאק דג’וקוביץ ‘את גביע הקושי של נורמן ברוקס ג’רזי נבחרת ערב הסעודית בכדורגל בפעם השנייה, והביס את אנדי מוריי 6-4 6-3 6-2 בפתיחה האוסטרלית 2011.

בתקופה שבין שני הכותרות של דג’וקוביץ ‘הוא עמד בביקורת כמו גם תקופות של ספק עצמי על חוסר ההצלחה שלו. הוא זוהה “הפלא האחד של סלאם”, וכן החל לדאוג ליכולתו להתמודד ברמה שהוא היה מסוגל לו.

במקום לבצע התאמות בהגשתו כמו גם בשיטה ששיחק, דג’וקוביץ ‘התמקד בהתגברות על הקשיים הנפשיים שמנעו ממנו להגיע לפוטנציאל שלו.

הנטל מחוסר ההצלחה שלו בסופו של דבר היה “נושא נפשי”, אמר דג’וקוביץ ‘לכתבים.

“בכל פעם שאתה מקבל את זה לשם, אתה יודע, אתה רוצה לזכות בזה רע, עם זאת דברים מסוימים משתבשים. אתה מאמין גם הרבה. אתה מתעצבן גם בראש שלך. זה בהחלט קרב נפשי. בשורה התחתונה, מדובר בספורט נפשי במיוחד בסופו של דבר, “הצהיר דג’וקוביץ ‘.

לאחר ניצחונו ב”אוסטרליה הפתוחה 2011 “, דיווחים שאלו את דג’וקוביץ ‘מה הוא שינה בביצועיו כדי לחזור על המשחק שלו.

“משהו השתנה בראשי. זה היה מאבק נפשי ענק, מכיוון שניסיתי להפריד בין חיי המומחים שלי לחיי האישיים יותר. אם משהו לא עובד על בית המשפט, אז זה יראה בבית המשפט. טיפלתי כדי להתגבר על הנושא הזה כמו גם להתמסר לספורט שהיה הצלחה אדירה עבורי כאדם “, הצהיר דג’וקוביץ ‘.

יכולתו של דג’וקוביץ ‘להכיר במאבקים הנפשיים שעברו עליו, כמו גם מחוץ לבית המשפט אפשרה לו ליצור גישה חיובית יותר וממוקדת יותר בתחילת 2011.

לרבים מהטניסאים שאני עובד איתם יש כישורים גופניים כמו גם מיומנות הדרושה כדי להצליח, אולם משחק נפשי חלש מונע מהם להגיע לפוטנציאל שלהם. אני מלמד את החניכים שלי את העמידה בטיפים כדי לסייע להם ליישם את הכישורים הנפשיים שהם דרישה להתגבר על המחסומים הנפשיים המגבילים את ביצועיהם.

ארבעה טיפים לשבירת מחסומים נפשיים:

הצעד הראשון הוא לפתוח את הגבולות המוטלים על עצמכם מההצלחה שלכם. אני רוצה שהמתאמנים שלי יקבעו את המחסומים הנפשיים שלהם כמו גם אמונות לא בריאות שמונעות מהם לשחק בעקביות כמיטב יכולתם. אם אתה מאמין שאתה לא מסוגל או לשבור מחסום ביצועים, סביר להניח שלא תפרוץ.

שלב שני הוא למגר ציפיות לא בריאות כמו גם אמונות לא הגיוניות, כך שתוכל לפתוח את ההצלחה שלך. לדוגמה, כאשר רוג’ר בניסטר שבר את הקילומטר של ארבע דקות, כולם שברו אותו מאז שהתנפץ המחסום. הצעד הראשון הוא לשבור את האמונות המגבילות את עצמכם המגבילות את הפוטנציאל שלכם.

אל תציית לקהל. הספורטאים המובילים בעולם אינם מתאימים; הם לא נותנים להאמין שלהם להיות מוגבלים על ידי הציפיות של אחרים או מה שאחרים מאמינים שאפשר.

בעת ביצוע, אל תתמקד בתוצאה או ברשומה שאתה מנסה ג’רזי ולנסיה לשבור. התמקדו בצילום אחד, מחזה אחד או משרתים בכל פעם. התמקדות בתהליך היא המפתח לזכייה בהופעות. אתה צריך לספק כל אחד כמו גם לכל מחזה או לצלם באותה עוצמה בדיוק, לא משנה כמה אתה קרוב לשבור שיא אישי או שיא ארוך שנים.

למד אסטרטגיות משחק נפשות מוכחות לביצוע הטוב ביותר שלך במגרש!

האם אתה (או השחקנים שלך) מבצע את היכולת שלך בתחרות?

האם אתה מביא את המשחק הטוב ביותר שלך כמו גם ג’רזי נבחרת סנגל בכדורגל את המשחק החיובי שלך למשחקים?

טניסאים מצליחים גילו בדיוק כיצד להופיע בביטחון אולטימטיבי בטורנירים.

אם אתה מוכן לשפר את הקשיחות הנפשית שלך כמו גם להופיע בביטחון עצמי אולטימטיבי במשחקים, אמון טניס: קשיחות נפשית לשחקני תחרות יכולה לסייע לך לעשות זאת!

השתמש בביטחון טניס כדי לסייע בהגברת הקשיחות הנפשית שלך בטניס כמו גם למצוא אסטרטגיות משחק נפשות חזקות כמו גם מוכחות שסייעו לספורטאים מומחים לנצח!

ביטחון טניס: קשיחות נפשית לשחקני תחרות

מה אומרים לקוחות משחק נפשי?
“תודה על כל הידע, הכלים, החומר, כמו גם הנחיות שסיפקת לי לאורך הקורס הזה. זו באמת הייתה חוויה פנטסטית. אני מסתכל קדימה לשלב מערכת אימונים נפשיים זו לא רק למתאמנים במועדון, אולם גם להביא את החינוך הנפלא הזה בחוץ לספורטאים שבאמת מחויבים, כמו גם לכוון להגיע לביצועים השיאים שלהם. ”
~ טים ווייטהד, ראש טניס ראש, MGCP

הורד את דוח הפסיכולוגיה הטניסית החינמית שלנו!

גלה אם אתה מבצע אחד או יותר משגיאות משחק נפשי “יקרות” לא מחויבות במהלך המשחקים!

הורד את דוח הפסיכולוגיה הטניסית בחינם שלנו:

שישה מנטלי לא מחויבnull

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.