יש לך דאגה לשלושה לשים?

ד”ר פטריק כהן, איש מקצוע בפסיכולוגיה של גולף כמו גם מחבר התוכנית “גולף הנפשי קצה”, מלמד חובב לגולף מומחים בדיוק כיצד לשפר את משחקם הנפשי של הגולף המשתמש בטכניקות פסיכולוגיה של גולף שהוקמו לאחרונה 20 שנה בקריירה שלו.

במפגש הפסיכולוגיה של הגולף השבוע, משחק נפשי של מקצוען גולף כמו גם מחבר המשחק הנפשי של גולף, ד”ר כהן, עונה על דאגה של שחקן גולף שמפחד משלושה מכשירים. גלה בדיוק כיצד לתת לפוטר ללכת כמו גם לבצע שבץ חופשי לחלוטין במכה הראשונה שלך.

הורד דוח פסיכולוגיה גולף בחינם לחלוטין כדי לשפר את שגרתך המוקדמת.

הירשם לפודקאסט של פסיכולוגיה של גולף דרך iTunes

למד טכניקות מוכחות לביצוע בביטחון!

האם אתה חווה מביטחון עדין לאחר פגיעות שהוחמצו, משחק עם ציפיות קפדניות או גבוהות המערערות את הביטחון או את חוסר היכולת לשחק בחופשיות כמו גם לא מתרוצצות בקורס?

אם אתה חווה מחוסר מיקוד, ביטחון נמוך או אתגרי משחק נפשי אחר בקורס, אתה לא יכול להגיע לפוטנציאל הגולף האמיתי שלך …

גולף מצליח גילו בדיוק כיצד לבצע בביטחון עליון בתחרות, ולכן הקמנו את חוברת העבודה הנפשית של הגולף כמו גם את תוכנית התקליטורים כדי לסייע לכם לעשות זאת!

תוכנית הקצה הנפשי של הגולף כוללת את 8 האימונים הנפשיים המובילים שאני מסיים עם המתאמנים האישיים שלי כדי לסייע להם להגדיל את המשחק הנפשי שלהם כמו גם לשפר את העקביות בקורס.

תוכנית ה- Mental Edge של הגולף כוללת 8 תקליטורים מגבירי ביטחון, הקלטות שמע MP3 וכן חוברת עבודה של 8 מפגשים של גולף.

הקצה הנפשי של הגולף: תוכנית של 8 שבועות לביטחון עליון

מה אומרים חניכים?
“הצד הנפשי הוא כל מה שבגולף – היכולת לראות את ג’רזי לסטר סיטי הזריקה או הקו שלך, כמו גם לסמוך על זה שאתה יכול לפגוע בזריקה או במכה הזו. ד”ר כהן סייע לי לסמוך על המשחק שלי כמו גם לשים שבץ מוחי. ”
~ פרנק ליקליטר, סיור PGA, זוכה נייקי טיול

“רמת הביטחון שלי מעולם לא הייתה גבוהה יותר! אני לא יכול לומר לך בדיוק כמה ברור שהצלחתי להאמין בכל ארבעת סבבי בית הספר לסיור. תוכנית המשחק הקלה שסיפקת לי באמת מיקדה אותי. רמת הביטחון שלי מעולם לא הייתה גבוהה יותר במהלך טורניר. לא משנה כמה לחץ היה בדיוק, הצלחתי לנהל את המחשבות שלי כמו גם להוציא ג’רזי נבחרת יפן בכדורגל להורג. תגיד לך תודה ד”ר כהן! ”
~ פטרישיה בקסטר-ג’ונסון, סיור LPGA

למדו אסטרטגיות ביטחון גולף חזקות!

האם אתה מבצע כל סוג של שגיאות משחק נפשי “יקרות” במהלך שגרתך מראש?

בדוק: 6 שגיאות ‘יקרות’ גולף מבצעים עם שגרת ה- Preshot שלהם

הורד את דו”ח אמון הגולף החינמי לגמרי שלנו!

כאן תוכלו לגלות את טכניקות המשחק הנפשי המובילות שלך שגרת השגרה הקודמת שלך צריכה לכלול, 6 שיטות השגרה הנפשית שלך נשברת, מדוע ההחלטיות היא היריב הגרוע ביותר שלך בגולף כמו גם יותר!

6 שגיאות ‘יקרות’ גולף מבצעים עם שגרת ה- Preshot שלהם

מה לקוחות אומרים?

“ד”ר. כהן, משחק הגולף שלי השתפר מכיוון שהפעם הראשונה מאוד שהגעתי ל- PeakSports.com! סיפקת לי רק מידע מספיק כדי לשפר מייד! לאחר מכן, זה היה פשוט ללא המוח שבסופו של דבר היה מנוי PeakSports! תגיד לך תודה שסייעת לי לשפר את המשחק שלי כמו גם את ההנאה – אפילו בן לילה! אתה הכי טוב! ”
~ רנדל אסטס

הגבירו את הביטחון שלכם כמו גם את ההתמקדות עם אימון משחקי נפש מקצועיים!

מאמן המשחק הנפשי של אדון ד”ר פטריק כהן יכול לסייע לך לכבוש את בעיות המשחק הנפשי שלך באימון אישי.

אתה יכול לעבוד עם ד”ר פטריק כהן ג’רזי טוטנהאם הוטספר עצמו באורלנדו, פלורידה או באמצעות סקייפ, FaceTime או טלפון. טלפון התקשר אלינו אגרה בחינם לחלוטין בטלפון 888-742-7225 או צור איתנו קשר לקבלת מידע רב יותר על תוכניות האימון השונות שאנו מציעים!

מה אומרים החניכים שלנו?
“וואו!!! איזה שבוע היה לי. הצלחתי לבצע בביטחון שאיפשר לסגנון שלי להקרין דרך – אין הרבה יותר להיכנס לזירה שמאפשרת “צבי בפנסים” מראה או תחושה. הפסקתי להעריך את עצמי בזמן שהופעתי, כמו גם באמת עזבתי את הזירה אחרי שהתבניות שלי הרגשתי כאילו חוויתי כיף רב. תגיד לך תודה רבה לך. ”
~ ג’וליה דרייר, סוס אלוף לאומי

Leave a Reply

Your email address will not be published.