איך להיות חיובי בלי להיות חצוף בספורט

בפודקאסט פסיכולוגיית הספורט השבוע, משחק נפשי של מומחה הספורט, ד”ר פטריק כהן, עונה על דאגה של שחקן בייסבול שרוצה להבין בדיוק איך להיות חיובי בלי להיות חצוף. ד”ר כהן חולק טכניקות משחק נפשי כדי להגביר את הביטחון בתחרות.

האזן לפודקאסט פסיכולוגיית הספורט החודש כדי לגלות בדיוק כיצד לשפר את הביצועים שלך בספורט כמו גם בחסמי משחק נפשי אחרים המגבילים את הביצועים שלך.

הורד את הפודקאסט פסיכולוגיית הספורט ג’רזי ליברפול #102 (לחיצה ימנית כמו גם “שמור כ-” במחשב שלך)

הירשם לפודקאסט פסיכולוגיית הספורט דרך iTunes.

תפוס את האימונים הנפשיים החינמיים לחלוטין של ד”ר כהן, כמו גם קשיחות נפשית לספרים אלקטרוניים לספורט!

הורד דוח פסיכולוגי ספורט בחינם לחלוטין כדי לשפר את המשחק הנפשי שלך!

רוצה שד”ר כהן יגיב על המשחק הנפשי שלך בדאגה לספורט בפודקאסט שלו? הגש את הדאגה לפסיכולוגיית הספורט שלך לד”ר כהן באתר PeakSports.com.

הגבירו את הביטחון שלכם ג’רזי ריאל סוסיאדד עם אימון משחק נפשי!

מאמן המשחק הנפשי, ד”ר פטריק כהן, יכול לסייע לך או לספורטאי שלך, לגילאי 12 כמו גם למעלה, לכבוש בעיות משחק נפשי באימון אישי.

אתה יכול לעבוד עם ד”ר פטריק כהן עצמו באורלנדו, פלורידה או באמצעות סקייפ, FaceTime או טלפון. טלפון התקשר אלינו אגרה בחינם לחלוטין בטלפון 888-742-7225 או צור איתנו קשר לקבלת מידע רב יותר על תוכניות האימון השונות שאנו מציעים!

מה אומרים החניכים שלנו?
“וואו!!! איזה שבוע היה לי. הצלחתי לבצע בביטחון שאיפשר לסגנון שלי להקרין דרך – אין הרבה יותר להיכנס לזירה שמאפשרת “צבי בפנסים” מראה או תחושה. הפסקתי להעריך את עצמי בזמן שהופעתי, כמו גם באמת עזבתי את הזירה אחרי שהתבניות שלי הרגשתי כאילו חוויתי כיף רב. תגיד לך תודה רבה לך. ”
~ ג’וליה דרייר, סוס אלוף לאומי

עבור כל הספורטאים-גלה טכניקות מגבירות ביטחון!

האם יש לך דימוי עצמי לא חיובי של עצמך כספורטאי המחניק ביטחון?

לא משנה מה חיובי שתנסה להיות, האם אינך מסוגל לטלטל את השאלה שממהרת לראש שלך כשאתה מגדיל את התחרות שלך?

האם זיהית את עצמך כספורטאי מפסיד, קרוב יותר או בינוני, כמו גם תוויות אלה גורמות לך להיתקע בשגרה של רחמים עצמיים כמו גם בחוסר החלטיות?

אם הגבת אכן לכל סוג של שאלות אלה, בדוק את הספורטאי החיובי!

התקליטור הספורטאי החיובי כמו גם תוכנית חוברות העבודה היא תוכנית של 14 יום לביטחון עצמי עליון. תוכנית זו מתאימה לכל סוג של ספורטאי או מאמן המבקש למצוא שיטות מגבירות אמון מוכחות המובטחות לפתח באופן דרמטי ביטחון כמו גם לשפר את ביצועי הספורט.

למד הרבה יותר על אחת מתוכניות התקליטורים הרבות הבולטות שלנו בסדרת הספורטאים החיובית …

הספורטאי החיובי: תוכנית ג’רזי נבחרת ויילס בכדורגל של 14 יום לביטחון עצמי עליון

בדוק את כל המוצרים בסדרת הספורטאים החיובית!

מה לקוחות אומרים?
“קניתי לראשונה את הספורטאי החיובי כדי לראות בדיוק איך התוכנית הלכה כמו גם ראיתי תוצאות מייד. לאחר מכן קניתי את שאר סדרות הספורטאים החיוביות כמו גם גיליתי שיפור מדהים ברמת המשחק שלי או שצריך לציין עקביות. כרגע אני משחק בייסבול של NCAA Division 1 עבור אוניברסיטת למאר, כמו גם אפילו המאמנים שלי גילו שינוי בשיטה שאני שיטה את המשחק. הלך הרוח שלי כמו גם ביטחון בצלחת. ”
~ טיילור פרודהום (האזן לסיפור ההצלחה שלו)

“אני גולש מומחים במוקדמות עולם ASP, כמו גם לאחר שהתחלתי את ‘הספורטאי החיובי’, היה לי שינוי מיידי כמעט בהלך הרוח ביחס ליכולת הגלישה שלי, כמו גם הלך הרוח שלי להיכנס לתחרות. על ידי שימוש באסטרטגיות הספורטאים החיוביות, הביטחון שלי עשה בסך הכל 180 מעלות. זכיתי במקצוען אזורי/אני כמה שבועות אחורה, כמו גם פשוט הייתה לי התוצאה הטובה ביותר שלי השנה באחת האירועים הענקים האחרונים במעגל העולמי בשבוע שעבר בברזיל! זה נשק הטריק שלי! ”
~ שון בורל, גולש מומחה (האזן לסיפור ההצלחה שלו)

עבור ספורטאים צעירים כמו גם הורים – גלה הרבה יותר על איך לסייע לצעירים לשפר את הביטחון במהירות!

יש לנו תוכנית מצוינת עבורך שנקראה “ילד הספורט החיובי: תוכנית 7 ימים לבניית ביטחון עצמי עליון.”

הצעיר הספורטיבי החיובי הוא תוכנית של 7 ימים להורי ספורט כמו גם לצעירים להגדיל את הביצועים של ספורטאי צעיר, אושר כמו גם הצלחה … בספורט כמו גם בחיים!

הצעיר הספורטיבי החיובי הוא שתי תוכניות באחת. יש ספר לימוד כמו גם CD להורים/מאמנים, כמו גם חוברת עבודה/תקליטור לספורטאים צעירים.

ארוז בטכניקות נפשיות שאתה כמו גם הצעירים שלך יכולים להתחיל להשתמש מייד, תוכנית זו מלמדת את הספורטאים שלך בדיוק כיצד לקבוע את חוסמי הביטחון, להציע איתם באופן יזום, לטפל בציפיות המערערות את הביטחון, כמו גם להתכונן פסיכולוגית להישאר חיובית כאשר הם מטופליםnull

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.